Timebet Twitter ve Sosyal Medya

Timebet twitter resmi sosyal medya hesapları nelerdir? Net bilgi sahibi olmak için sitenin en alt kısmına bakmak gerekmektedir. Burada bütün sosyal medya hesaplarının adresleri verilmektedir. Bu adresler resmi ve gerçek olup şu anda aktif bir şekilde çalışmaktadır. Müşterilere verilen hizmetlerin alanını genişletmek adına sosyal medya hesapları açılmıştır. Ayrıca açılan sahte hesapların önüne geçmek ve müşterilere doğru yerden bilgi vermek için sosyal medya hesapları bir süre önce aktif edilmiştir. Kullanıcılar bu adresleri takip ederek çeşitli konularda bilgi sahibi olabilmektedir. Müşterilerin memnuniyet oranı takip ettiği zaman artmaktadır.

Timebet Resmi Twitter Adresi Paylaşımları

Timebet resmi Twitter adresi paylaşımları arasında özellikle bonus ve etkinlikler vardır. Kullanıcılara günün maçları paylaşımları yapılarak kuponlarında değerlendirmesi istenen paylaşımlar yapılmaktadır. Müşteriler her geçen gün çıkan yeni bonusların duyurusunu ilk sosyal medya adreslerinden almaktadır. Kullanıcılar ister Twitter, ister Telegram takip etsin herhangi birinden bilgi alabilmektedir. Aynı zamanda sitenin bir de İnstagram hesabı bulunmaktadır. Müşteriler eğer resmi adresleri bulamazsa bunun için canlı destek hattına bağlanarak adres bilgisi isteyebilmektedir. Adres üzerinde yapılan paylaşımlar her gün yapılmaktadır. Burada amaç müşterilerin siteyle alakalı haberleri en kısa sürede alabilmesidir. Kullanıcılar en iyi şekilde hizmet almaya layık olduğu için bu hizmetler verilmektedir.

Timebet Giriş Adresi Duyurusu

Timebet giriş adresi duyurusu çeşitli yollar kullanılarak yapılmaktadır. Özellikle siteye üye olan müşterilerin telefon numaralarına SMS atılarak ve E-Posta adresine mail atılarak giriş adresi hakkında bilgilendirmeler yapılmaktadır. Ancak siteye üye olmayanların bu bilgileri alması mümkün değildir. Bunun için sitenin sosyal medya hesapları vardır. Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarında yeni giriş adresi paylaşımı yapılmaktadır. Yeni giriş adresi paylaşımları değiştikten hemen sonra yapılmaktadır. Müşteriler giriş adresinin neden değiştiğini anlamadan siteye giriş yapmış olmaktadır. Özellikle BTK engellemeleri nedeniyle sürekli değişen giriş adresleri için böyle bir çözüm yolu bulunmuştur. Yeni giriş adresi geliyor ve bu adreslerin duyurusu sosyal medyadan yapılmaktadır. Sosyal medya hesaplarının bu açıdan bakıldığında işlevi yüksektir.